Строп канатний 1СК
Строп канатний 2СК
Строп канатний 4СК
Строп канатний 4СК
Гілка канатна ГК
Строп канатний СКП (заплетений)
Строп канатний СКК (втулка)
Строп канатний СКП (втулка)
Строп канатний СКК (заплетений)

Стропи канатні

Стропи зі сталевих канатів (тросів) – це найпоширеніший вид вантажозахоплюючого обладнання. Вони призначені для підвішування різноманітних вантажів на гак будівельного крана, талі, тельфера чи автокрана. Виробництво відповідає галузевим стандартам ДСТУ EN 13414-1,  ДСТУ EN 13414-2, ДСТУ EN 13414-3, що гармонізовані з європейськими директивами та задовольняють сучасні вимоги безпечного використання.  Стропи доступні для замовлення у вантажопідйомностях в діапазоні від 0,32 до 60,0 т.

Основою технології виготовлення сталевих стропів являється процес формування петель або кілець із відрізків каната, які додатково можуть комплектуватися металевими кінцевими елементами. Канати, що використовуються для виробництва мають конструкцію 6х19 або 6х36.  Існує дві технології зрощування кінців металевого тросу:

  1. Заплітання – кінці відрізка каната вплітаються в тіло стропа за спеціальним алгоритмом, що забезпечує номінальне допустиме робоче навантаження та запас міцності. Це традиційний метод зрощування тросів, що вимагає більшої довжини матеріалу та значні витрати ручної кваліфікованої праці.
  2. Обтиск алюмінієвою втулкою –  петлі формуються шляхом обтискання каната алюмінієвою муфтою у спеціальному пресі. Під великим тиском алюміній проникає в структуру каната та надійно скріпляє його кінці. Даний метод є сучасною альтернативою заплітанню, що потребує менше канату та трудозатрат, не поступаючись якістю зрощування.
Види канатних стропів:

СКП (строп канатний петльовий заплетений або на втулці) являє собою відрізок каната із петлями на кінцях, що використовується, як проміжний засіб захоплення вантажу, що не має власних точок кріплення. Наприклад, пачок мірного прокату, палетів, труб, негабаритних об’єктів, тощо. Найчастіше навішування цих стропів відбувається на основний багатогілковий строп. Це найпоширеніший та найстаріший вид стальних стропів, що іноді називають «чалка».

СКК (строп канатний кільцевий заплетений або на втулці) виготовляється у вигляді відрізка каната зрощеного в замкнуте кільце. Також являється проміжним засобом захоплення вантажів та має вантажопідйомність в двічі більшу за СКП при однаковому діаметрі каната.

ГК (гілка канатна) – це відрізок каната з петлями по обох кінцях сформованими методом опресування та посиленими оцинкованими коушами для захисту точок прикладання зусилля від стирання та злому. Петлі можуть комплектуватися гаками, скобами або використовуватися як самостійні захоплюючі елементи. Зазвичай гілки використовують для складання багато гілкових стропів або як самостійні елементи вантових стяжних систем, тягових механізмів, тощо.

1СК (строп канатний одногілковий) – це відрізок сталевого каната з чалочним гаком  та петлею для навішування на гакову підвіску крана. Використовується як основний засіб захоплення вантажу з підвіскою за одну точку кріплення або стропуванням «на удавку». При останньому методі застосовується спеціальний гак-чокер, що ковзає по тілу стропа. Зрощування кінців канату проводиться виключно методом опресування. В такому випадку забезпечується надійна  фіксація коушу, що захищає петлю для гака.

2СК (строп канатний двогілковий) має дві канатні гілки об’єднані овальною головною ланкою для навішування на крановий гак та кінцеві захоплюючі елементи з іншої сторони для стропування вантажу, що має дві точки кріплення.

4СК (строп канатний чотиригілковий) складається з чотирьох гілок канатних, об’єднаних головною ланкою з додатковими овалами для коректного розподілу навантаження. Використовується як основний засіб захоплення вантажу, що має чотири точки кріплення.

Переваги:

  • висока несуча здатність;
  • універсальність;
  • стійкість до динамічних навантажень;
  • поступове руйнування до вчасної браковки.

Технічні характеристики:

  • канати Ø 6,5-65 мм;
  • В/П від 0,32 до 60,0 т;
  • температурний діапазон:  від -40 до +100°C;
  • запас міцності – 6:1.

Якість:

  • стандарт управління якістю ISO 9001;
  • виробництво відповідає стандарту ДСТУ EN  13414-1;
  • випробування на власному стенді
Важливо!

Метод стропування і кут між умовною вертикаллю та тілом стропа мають вплив на несучу спроможність виробу. Зверніться до даних у таблиці для отримання точної інформації.

Зареєструйтесь для отримання доступу до роздрібних цін або звертайтесь до наших експертів за додатковою інформацією.

1. Строп канатний СКП (втулка)

Строп канатний СКП (втулка)
WordPress Responsive Table

2. Строп канатний СКП (заплетений)

Строп канатний СКП (заплетений)
WordPress Responsive Table

3. Строп канатний СКК (втулка)

Строп канатний СКК (втулка)
WordPress Responsive Table

4. Строп канатний СКК (заплетений)

Строп канатний СКК (заплетений)
WordPress Responsive Table

5. Гілка канатна ГК

Гілка канатна ГК
WordPress Responsive Table

6. Строп канатний 1СК

Строп канатний 1СК
WordPress Responsive Table

7. Строп канатний 2СК

Строп канатний 2СК
WordPress Responsive Table

8. Строп канатний 4СК

Строп канатний 4СК
WordPress Responsive Table